Darowizny w grach mobilnych: plusy i minusy

Nie jest tajemnicą, że możliwość korzystania z płatnych usług dostarczanych przez Google i Apple. Płatności nie są realizowane, subskrypcje nie są aktywowane, a zakupy w aplikacji są po prostu niemożliwe. Ale dla nas, użytkowników Androida, problemy „jabłka” nie są tak ważne. W kochającym wolność systemie operacyjnym zielonego robota zawsze było miejsce na alternatywne rozwiązania wszelkich problemów. Tym właśnie dla wielu stał się sklep z aplikacjami AppGallery od Huawei: w tej chwili dostępnych jest w nim ponad 1 milion aplikacji i gier, gier hazardowych, takich jak kasyno mobilne polski, a usługa daje możliwość przekazania darowizny bez szukania obejść .

Bez wątpienia - pączek to niebezpieczna rzecz. W niektórych przypadkach może to spowodować pewien brak równowagi w rozgrywce w grach wieloosobowych, podczas gdy w innych jest całkowicie nieszkodliwe i pozwala deweloperom pomóc deweloperom poprzez zakup kilku skórek, które nie wpływają na tempo gry ani umiejętności twojej postaci. Taki stan rzeczy stał się generalnie normą: zdecydowana większość gier mmo przeszła na dystrybucję shareware, zapewniając podstawowy dostęp do materiałów iw żadnym wypadku nie żądając pieniędzy, oferując jedynie nową zawartość za opłatą. I bądźmy szczerzy: wiele usług online nauczyło nas już płacić w rublach za uprzywilejowany dostęp.

Teraz bezpośrednio do darowizn. Aby zwrócić zakupy w grze, musisz najpierw w jakiś sposób pobrać tę właśnie galerię AppGallery na swój smartfon z Androidem! Na szczęście odbywa się to dosłownie za pomocą kilku dotknięć ekranu, pobierając instalacyjny plik APK z oficjalnej strony internetowej.

Istnieją dwie metody płatności - jest to płatność mobilna lub portfel QIWI. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce powróci możliwość korzystania ze zwykłych kart bankowych.

Sklep często dzieli się ze swoimi użytkownikami różnymi kuponami, które później można wykorzystać do całkowitego lub częściowego opłacenia zakupu.

Ważny punkt - grę należy pobrać z repozytorium AppGallery. Niektóre gry już zainstalowane będą chciały być aktualizowane przez sklep z aplikacjami Huawei, podczas gdy inne stoją obok tych, które są już na smartfonie, zachowując postępy poczynione w grze. Nawiasem mówiąc, sami programiści często piszą o tym na swoich stronach w sieciach społecznościowych, na przykład „Chronicles of Chaos”.

Osobiście nie, nie, tak, a ja przyniosłem ponad sto w moich ulubionych grach. Większość z tego była oczywiście na PC w Steamie, ale gry mobilne mnie nie ominęły. W końcu gry już dawno przestały być wstydem dla osób w każdym wieku i pomagają wielu ludziom uwolnić się od negatywnych nastrojów pod koniec dnia pracy.

Przekazanie darowizny lub nie jest osobistym wyborem każdego gracza, ale dopiero teraz dowiemy się, na co możesz wydać pieniądze w popularnych grach.

Jak wszystkie współczesne gry RPG, Chronicles of Chaos jest pełne grindu, ograniczając twoje działania do skończonej ilości energii. I w tym przypadku darowizna pozwala skrócić czas pompowania bohatera, pozwalając na uzupełnienie energii szmaragdami, które kupimy za prawdziwe pieniądze, wymieniając je na monety w grze, które można zapłacić w City Shop.

Standoff 2. Typowy przedstawiciel wieloosobowych strzelanek, których autorzy wzorowali się na tak popularnym CS:GO na PC. Dotyczy to nie tylko stylu. Skórki na broń, naklejki i oczywiście etui są tutaj w modzie. Pozwala to wyróżnić się na tle innych graczy, a dla fanów gry jest to okazja do wsparcia twórców.

W czwartym sezonie gry przyniosły nie tylko kilka nowych broni, ale także skórki w tematyce mitologii starożytnej Grecji. Może przynajmniej kogoś zmotywuje do czytania starożytnych eposów i mitów.